Čím si zútulnit bydlení? Fotoobrazy!

Čím si zútulnit bydlení? Fotoobrazy!

Fotoobraz

Nabídce od firmy SAAL Digital se prostě a jednoduše nedalo odolat, poukaz na fotoobraz za pravdivou recenzi. Vzhledem k tomu že můj nový ateliér/obývák zatím zdobily pouze 4 bílé stěny a fotopozadí, nebylo co řešit, protože kýčové obrazy, které lze koupit v každém větším obchodním domě s nábytkem jsem okamžitě zavrhnul a reprodukce slavných děl se hodí jen do určitých míst. Fotoobraz s vlastní fotografií mi z toho všeho vyšel jako nevšední “zútulňovač”, a tedy to nejzajímavější co si člověk do svého bytu/ateliéru může dát, aby to o člověku zároveň i něco vypovídalo.

Vytváření fotoobrazu

Po schvalovacím procesu jsem tedy stáhl speciální program této firmy, který slouží k jednoduché a intuitivní přípravě pro výrobu fotoobrazů, fotoknih a dalších produktů. Stačilo vybrat ten správný fotoobraz z mnoha možností, které SAAL nabízí. Vybral jsem velikost 75×50 s potiskem na fotoplátno, které mi přišlo po vzoru starých mistrů malířů nejstylovější.  A pak už jen stačilo vybrat onu fotografii.

 Jenže to je ta nejtěžší část – výběr samotné fotografie. A tak začalo dlouhé a náročné vybírání, při které jsem si musel vybrat tu jednu nejhezčí fotku pro svůj fotoobraz. Po pár hodinách odkládání a přemýšlení jsem  vybral tu, která mě přišla nejzdařilejší a nejzajímavější. A tak jsem v pátek cca ve 14:00 zadal objednávku do systému a uplatnil poukaz.

Doprava fotoobrazu

Byl jsem zvědavý, kdy mi fotoobraz dorazí a protože firma SAAL sídlí v Německu, počítal jsem, že to potrvá minimálně týden. Po pár minutách od objednání jsem kontroloval průběh objednávky a obraz už byl v produkci, takže bylo vidět, že fungují velmi rychle.

Doprava

Následující týden ve středu mi volal kurýr PPL, že mi veze balík. Trochu jsem se bál, jestli se nemůže stát, že by fotoobraz došel ve dvou kusech neopatrnou manipulací kurýra, ale když jsem balík dostal do ruky bylo mi jasné, že tento problém určitě nehrozí. Balík byl opravdu pečlivě zabalen v několika vrstvách obalového materiálu.

Fotoobraz doma

Po rozbalení jsem žasnul! Ty barvy, ta velikost a ta ostrost! Nádhera! Z fotky, která vypadala skvěle na monitoru se stal velkolepý, vlastní obraz. Prohlížel jsem ho ze všech stran a úhlů a všechno bylo dokonalé. Po pár minutách úžasu jsem tedy nafotil pár snímků pro tuto recenzi, abych ho mohl co nejdřív pověsit!

Fotoobrazsss

Musím říci, že můj první fotoobraz od firmy SAAL ač to byla má první zkušenost s fotoobrazy předčila moje očekávání, jak kvalitou provedení, tak jednoduchostí celého procesu objednávky a rychlostí dodání, že už chystám objednávku fotoobrazu dalšího a věřím, že jich ještě pár bude, které zaplní stěny mého bytu. A proto můžu říct, že fotoobraz této firmy je rozhodně sázkou na jistotu!

Fotoobraz3

Děkuji tedy firmě SAAL digital za možnost nechat si vytvořit tento fotoobraz a Kačce Vavřínové za souhlas s tím, že se stala tváří tohoto fotoobrazu.

Provedení

Více fotek fotoobrazu naleznete na: https://www.facebook.com/janopltphotography/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *